Vyhledávání


Kontakt

Český minigolfový svaz, z.s.
Zátopkova 100/2
Praha 6 - Břevnov
169 00

+420 776 19 43 42

E-mail: info@cmgs.cz

Certifikát minigolfového hřiště

Minigolfových hřišť je dle odhadu v České republic přes 300. Od profesionálně udržovaných až po ty polorozpadlé. Cena za hru pro veřejnost však ve většině případů nijak neodráží kvalitu hřiště.

Jak však poznat kvalitní minigolf a kde ho najít?

Zárukou kvality je minigolf s Certifikátem Světové minigolfové federace pro sportovní minigolfová hřiště. K posouzení, zda dané hřiště splňuje daná kritéria, je v České republice jako jediná certifikační autorita pověřen Český minigolfový svaz.

Minigolf s tímto certifikátem splňuje požadavky na závodní hraní a tím pádem také pro veřejnostní hru.

 

 

 

 Jste provozovatelem minigolfu se zájmem o certifikát?

 

Informace o vašem hřišti se mohou objevit na tomto rozcestníku. Hráči minigolfu pochopitelně raději hrají a rádi se vrací na minigolfové hřiště, které je udržované a kvalitní. Certifikát tak může vaší provozovně přinést nové a hlavně opakující se zákazníky.

Pro detailní informace nás kontaktujte.

Stručné informace k procesu certifikace hřišť naleznete v      podmínkách certifikace      a v     technických nárocích na minigolfová hřiště    .

 

Jste hráč, který se chce dobře pobavit na minigolfu?

 

Právě pro vás jsou určeny tyto stránky.

Podívejte se na nejbližší minigolf ve vašem okolí.

Máte pocit, že by si i hřiště, kam chodíte hrávat, zasloužilo zařadit na tento rozcestník. Dejte vědět provozovateli minigolfu o našich stránkách. Rádi přijedeme provést certifikaci hřiště.